11 Ekim 2023 Çarşamba

Sosyal Belediyecilik faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kütahya Belediyemiz, “Evliya Çelebi’nin Torunları Geziyor Kültür Turları” kapsamında Bursa gezilere devam ediyor.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla “Evliya Çelebi’nin Torunları Geziyor Kültür Turları” kapsamında Bursa’ya giden hemşehrilerimizi şehrimize dönüşte Belediye Hizmet Binamızın önünde karşılayarak, vatandaşlarımıza yönelik bu gibi etkinliklerin devam edeceğini, hemşehrilerimizden gelen memnuniyet karşısında mutluluk duyduklarını ifade etti.

Mahallelerimize özel yapılan çekiliş sonucu talihli hemşehrilerimiz, Bursa gezisinde tarihi Ulu Cami, Emir Sultan Hazretleri Türbesi, 'Panorama 1326 Bursa' Fetih Müzesi, Cumalıkızık, Yeşil Türbe, Tophane, Orhan Gazi Türbesi, Osman Gazi Türbesi ve Koza Han gibi birçok yeri gezmenin keyfini çıkardı.

Geziye katılan hemşehrilerimiz, böylesine anlamlı bir organizasyon için Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 344