11 Ekim 2023 Çarşamba

Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla şehrimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri hemşehrilerimizi, “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” diyerek Ilıca’daki Sarıkız Hamamı’nda misafir etmeye devam ediyoruz.

Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa projemizle, büyüklerimizin yanında olmaya devam eden ve hayata geçirdiği birçok sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye’ye örnek olan ve şehrimizde sosyal belediyecilik anlayışını yerleştiren Kütahya Belediyemiz, şehrimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri hemşehrilerimizi Ilıca’daki Sarıkız Hamamı’nda misafir ediyor.

Kadın hemşehrilerimizin memnuniyetlerini dile getirmeleriyle yoğun taleplerin yaşandığı etkinlik kapsamında, şehrimizde yaşayan erkek vatandaşlarımız da “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” diyerek Ilıca’daki Sarıkız Erkekler Hamamı’nda şifalandı.

Etkinliğe katılan erkek hemşehrilerimiz, düzenlenen anlamlı organizasyon için Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

65 yaş ve üstü vatandaşlarımızı sosyalleştirmek ve hamamlarımızla şifalandırmak adına geliştirdiğimiz projemizle her hafta salı ve perşembe günü kadınlarımızla, çarşamba günü ise erkek vatandaşlarımızla Ilıca Sarıkız Hamamımıza gitmeye devam ediyoruz.Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 783