11 Ekim 2023 Çarşamba

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde şehit ve gazi ailelerinin de aralarında bulunduğu Kütahyalı kız çocuklarımız, Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ağırlandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde şehit ve gazi ailelerimizin de aralarında bulunduğu Kütahyalı kız çocuklarımızı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ağırladı. Hayatın her alanında kız çocuklarımızın hak ettikleri yerlere gelmelerini sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Kılıç, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nü kutladı.

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın ev sahipliğinde böylesine özel bir günde TBMM’de ağırlanmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkürlerini iletti.

Misafirlerimiz, TBMM’nin ardından Anıtkabir’i ziyaret ederek Atamızın huzurunda saygı duruşunda bulundu.

Meclis programında Başkanımız Işık’a ve misafirlerimize; MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ve Belediye Başkan Yardımcımız Ertuğrul Cevahir de eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 382