21 Kasım 2023 Salı

Atatürk Ortaokulu öğrencileri, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı’nın şehrimize kazandırılmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Çevre yatırımlarını sürdüren, şehrimizdeki yeşil alan, park ve sosyal donatı alanlarını artıran Kütahya Belediyemizin Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılışını gerçekleştirdiği Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı, Kütahya’mızda yaşayan her yaş gurubundan vatandaşlarımız tarafından çok beğenildi. Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Yeliz Bingöl ve beraberindeki öğrenciler, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı’nın şehrimize kazandırılmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın beğenisini kazanan bir eseri şehrimize kazandırmaktan mutlu olduklarını belirten Başkanımız Işık, özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin daha çok beğeneceği Kanal Kütahya’daki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ve mümkün olan en kısa sürede şehrimize kazandırılması için mesai harcadıklarını belirtti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 285