16 Ocak 2024 Salı

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, şehrimizde bulunan Şehit Ömer Karadağlı Parkı, Mehmet Güldaş Parkı ve Dört Yol Kavşağı Parkı’nı tamamen yenileyerek hemşehrilerimizin hizmetine sundu.

Şehrimizin çehresini değiştirecek projeleri birer birer hayata geçiren Kütahya Belediyemiz, hemşehrilerimizin nefes aldığı alanları elden geçirerek daha kullanışlı ve daha modern hale getiriyor. Şehrimizin sembolü olan Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı, Yoncalı Mesire Alanı ve Yaşam Parkı gibi alanları altyapısı ve üstyapısıyla tamamen yenileyerek hizmete açan Kütahya Belediyemiz, Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı ve Millet Bahçesi gibi yeni yeşil alanları da şehrimize kazandırdı.

Şehrimize yeni yeşil alan ve sosyal donatı alanlarını kazandırmak için çalışan Kütahya Belediyemiz, şehrimizin farklı noktalarındaki mevcut parkları da iyileştiriyor. Bu kapsamda ekiplerimiz, Evliya Çelebi Mahallesi’ndeki Şehit Ömer Karadağlı Parkı, Ziraat Mahallesi’ndeki Mehmet Güldaş Parkı ve Bahçelievler Mahallesi’ndeki Dört Yol Kavşağı Parkı’nı tamamen yenileyerek hemşehrilerimizin hizmetine sundu. Yapılan çalışmalarla şehrimizdeki parklar daha kullanışlı ve daha modern hale geldi.

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin şehrimizin genelindeki parklarda yenileme, iyileştirme, bakım ve onarım çalışmaları planlanan program dahilinde devam edecek. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 488