30 Ocak 2024 Salı

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemiz tarafından ortaokul öğrencilerimiz için düzenlenen Ben ve Yıldızım Etkinliği’nde geleceğimiz teminatı çocuklarımızla ve aileleriyle bir araya geldi.

Kütahya Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından yarıyıl tatilinde öğrencilerimiz için planlanan etkinliklerden ikincisi olan “Ortaokul Öğrencilerimiz İçin Ben ve Yıldızım Etkinliği”, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın katılımıyla başladı. Etkinliğe katılarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızla ve aileleriyle tek tek ilgilenen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, öğrencilerimize iyi tatiller diledi.

Etkinlikte kahvaltılarını eden çocuklarımız, müzik ve dans gösterilerinin ardından kendileri için özel hazırlanan Ben ve Yıldızım Anı Köşesinde hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Ressam Ahmet Yakupoğlu Konferans Salonu’na geçen miniklerimiz, Kütahya Belediyesi Kültür ve Sanat Akademisi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan tiyatro oyununu seyretti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 273