15 Şubat 2024 Perşembe

Sosyal belediyecilik uygulamalarını sürdüren Kütahya Belediyemiz, Biyonik Kulaklı İşitme Engelliler Derneği'ndeki engelli yakınlarını “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” projesiyle Ilıca’daki Sarıkız Kadınlar Hamamı’nda misafir etti. Etkinliğe katılan engelli vatandaşlarımızın yakınları Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.

Hayata geçirdiği birçok sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye’ye örnek olan ve şehrimizde sosyal belediyecilik anlayışını yerleştiren Kütahya Belediyemiz, “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” projesiyle Biyonik Kulaklı İşitme Engelliler Derneği'ndeki engelli yakınlarını Ilıca’daki Sarıkız Kadınlar Hamamı’nda misafir etti.

Etkinliğe katılan hemşehrilerimiz, düzenlenen anlamlı organizasyon için Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkür etti. Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkanımız Işık, destek ve çalışmalarının her zaman devam edeceğini vurguladı.

65 yaş ve üstü vatandaşlarımızı sosyalleştirmek ve hamamlarımızla şifalandırmak adına geliştirdiğimiz projemizle her hafta salı ve perşembe günü kadınlarımızla, çarşamba günü ise erkek vatandaşlarımızla Ilıca Sarıkız Hamamımıza gitmeye devam ediyoruz.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 268