19 Şubat 2024 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, Kütahya Belediyemizin yararlanıcısı olduğu, Zafer Kalkınma Ajansı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, Kütahya Çiniciler Fotoğrafçılar ve El Sanatları Esnaf Odası ve Dumlupınar Üniversitesi’nin ortağı olduğu Avrupa Birliği fonlu IPA II Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında yürütülen Kütahya’da Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi hakkında şehrimizde birtakım incelemelerde bulunacak. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte projenin tanıtım toplantısına katılan Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, sıcak ev sahipliğinden dolayı Başkanımız Işık’a teşekkürlerini iletti.

Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut’ı ve ekibini şehrimizde ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkanımız Işık, Kütahya’da Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesinin Kütahya’mız için çok faydalı olacağını inandığını ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 301