27 Mart 2024 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, iftar programlarımız kapsamında sanayideki esnaflarımız için düzenlenen iftar yemeğinde hemşehrilerimizle bir araya geldi.

Ramazan ayında Kütahya Belediyemiz tarafından hazırlanan iftar sofralarında hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek sanayi esnafımıza şehrimizin zenginleşmesine sundukları katkı için teşekkürlerini iletti. Kütahya Belediyemizin öncülüğünde yapımı devam eden Yeni Sanayi Sitesi’nin bu yıl içerisinde tamamlanacağını ifade eden Başkanımız Işık, bölgenin ve Türkiye’nin en modern sanayi sitelerinden birine kavuşacaklarını söyledi. İkinci etap için de taleplerin toplandığını vurgulayan Başkanımız Işık, birinci etabın biter bitmez ikinci etaba da başlanacağını belirtti.

Esnaflarımızı tek tek gezerek Ramazan ayını kutlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1032