Kütahya’nın Ilıca mevkiinde yeşillikler içinde yer alan Harlek Termal Otel orman ve çamlıkların arasında olması sebebiyle temiz havasıylada gönüllerimize taht kuracaktır.

Harlek Termal Otel 24.000 m2 alan üzerinde İstanbul-Antalya karayolu üzerinde Kütahya iline 23 KM kala, ana yola 3km içeride Ilıca mevkiinde orman içerisinde bulunmaktadır. Kütahya’ya 27 km , Eskişehire 47 km’ Ankara’ya 287 km, İstanbul’a 337 km, İzmir’e 357 km, Antalya’ya 387 km ,Bursa’ya 155 km, mesafededir.

Türk aile kültürüne uygun hizmet anlayışımızdan ödün vermeyen tatil anlayışımızla otelimiz yarım pansiyon hizmet vermekte olup sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak verilmektedir. Ayrıca saat 17.00’de cafe break hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır.

Otelimizde alkollü içecekler satışı ve servisi yapılmamaktadır.

2 Kral dairesi , 1 Engelli odası ve 95 Standart odası ile toplam 98 oda ve 250 yatak kapasitesi olan otelimizde mavi ile yeşilin birleştiği noktada eşsiz doğa manzarasıyla siz değerli misafirlerimize sağlık, kalite , konfor ve huzuru bir bütün içerisinde özel olarak hazırladık.

Odalarımızda bulunan kasa, mini bar , telefon , internet, smart TV , yerden ısıtma , jakuzi küvet , saç kurutma makinası ile siz değerli misafirlerimize eksiksiz bir konaklama sunuyoruz.

Tabiatla kucaklaşmış , oksijenle barışık Harlek Termal Otelde ; Türk kültürünün dünyaya hediye ettiği Türk hamamını ve bunun yanında termal havuzu , saunası , buhar odası , tuz odası , jakuzisi ve kişiye özel aile banyoları ile yenilenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Rezervasyon ve İletişim
444 18 12

E-Posta
harlektermal@kutahya.bel.tr