İ L A N

KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 

Belediye Meclisimiz; 5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 20. maddesi Ek Fıkrası gereğince aşağıdaki gündem maddesini görüşmek üzere 1. Dönem, 1. Olağanüstü Meclis toplantısını 03 / 07 /2019 Çarşamba günü saat 18:30’da, Gaybiefendi Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Yeni Belediye Hizmet Binası, Meclis Salonunda yapacaktır.

Meclis Üyelerimize ve katılmak isteyen Hemşehrilerimize saygıyla duyurulur.

 

GÜNDEM                /

1- Belediye Meclisimizin 10.04.2019 tarih ve 115 sayılı kararı ile, Belediyemizin taşınır ve taşınmaz kültür varlıklarının, mali yapısını ve personel durumunu tespit etmek amacıyla kurulan Belediye Varlıkları Tespit Komisyonu raporunun müzakeresi.

2- 2019 yılı Kurban Bayramında satılacak olan küçükbaş, büyükbaş padok fiyatları, serbest hayvan giriş fiyatı, işgaliye harcı ve nakliye bedellerinin tespit edilmesi konusunun müzakeresi.

3- Belediye Encümeninin  25.06.2019 tarih ve 830 sayılı kararıyla Belediye Meclisimize havale edilen Kardeş Belediyemiz olan Kars Susuz İlçe Belediyesine protokol çerçevesinde yapılan Sosyo Kültürel merkezine ait kalan hakedişin ödenip ödenmemesi ile Fen İşleri Müdürlüğünün ilgili ekonomik kodunun açılarak, ilgili ekonomik koduna aktarma yapılıp yapılmaması konusunun müzakeresi.

 

  Prof. Dr. Alim IŞIK

Belediye Başkanı