1962 yılında Kütahya'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kütahya'da yaptı. D.P.Ü Kütahya Meslek Yüksek Okulundan 1984 yılında mezun oldu. 1986 yılında Kütahya Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünde İnşaat Teknikeri olarak göreve başladı. 01/02/2006 yılında Fen işleri Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. 13/06/2006 tarihinde Fen İşleri Müdürlüğüne Vekaleten atandı. 30/11/2007 tarihinde Belediye Başkan yardımcığına atandı ,27/12/2007 tarihinde Asalaten Fen İşleri Müdürü olarak atandı. Su İşleri Müdürü,İşletme ve İştirakler Müdürü,Kültür ve Sosyal Müdürü,İtfaiye Müdürü olarak görev yapmış olup ,08/05/2019 tarihinden itibaren Su ve Kanalizasyon Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2.Çocuk Babasıdır.