ASLANAPA EMREZ KÖYÜ'NDEN MERHUM HACI ALİ KARAALP'İN EŞİ, MEHMET VE ADEM KARAALP'İN ANNELERİ, MERHUME CEMİLE TUNCA'NIN KARDEŞİ,
HACI
HAVVA KARAALP

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANAPA EMREZ KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


----------------------------------------------------


MERHUM HASAN ÖZBAY VE MERHUME CEMİLE ÖZBAY'IN KIZLARI, ELA ERSÖZ, ECE YAYLA VE EDA SUBAŞI'NIN ANNELERİ MURATCAN YAYLA VE GİRAY ERSÖZ'ÜN KAYINVALİDELERİ

SERTAÇ SUBAŞI

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINTAŞ BEŞKARIŞ KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


----------------------------------------------

Y.S.E.'DEN EMEKLİ MERHUM HALİL ÜNAL'IN EŞİ, SÜLEYMAN ZENGİN VE KEMAL PALA'NIN KAYINVALİDESİ, TRAFİK MÜŞAVİRLERİ DERNEK BAŞKANI HALİL İBRAHİM ÜNAL VE FUATPAŞA MAHALLESİ MUHTARI ZEKİ ÜNAL'IN ANNELERİ

AYŞE ÜNAL

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP FUATPAŞA CAMİİ'NDEN KALDIRILIP KİRAZPINAR MAHALLESİ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


---------------------------------------------


S.L.İ.'DEN EMEKLİ YUSUF ATLI'NIN BABASI MUHARREM KURU VE OSMAN ÇAKIR'IN KAYINPEDERİ

MUSTAFA ATLI

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ KIZIK KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


---------------------------------------------AHMET ADIGÜZEL'İN EŞİ, TİMUÇİN ADIGÜZEL, ALİ ADIGÜZEL VE SONGÜL ALABAŞ'IN ANNELERİ HAKAN ALABAŞ'IN KAYINVALİDESİ

AYŞE ADIGÜZEL

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİ'NDEN KALDIRILIP SULTANBAĞI MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


----------------------------------------------
TAVŞANLI GAZEL YAKUP KÖYÜNDEN MUSTAFA KOCAMAN VE EMİNE KAYMAK IN BABALARI, MERHUME FATMA KOCAMAN IN EŞİ

EYÜP KOCAMAN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TAVŞANLI GAZELYAKUP KÖY CAMİİ'NDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------
EMEKLİ ÖĞRETMEN MEHMET ALİ YILMAZ IN EŞİ, HATİCE KİRAZ, NEŞE METE, NURŞEN YILMAZ VE TEOMAN YILMAZ IN ANNELERİ
AYSUN KÖSEM YILMAZ IN KAYINVALİDESİ

GÜLER YILMAZ

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AKSE CAMİİ'NDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
--------------------------------------------------------