EMİNE ATIŞ IN EŞİ, KEMAL ATIŞ, CEMİLE CAN , FATMA ÖREN VE EMİNE ATIŞ IN BABALARI ,MERHUM AZİZ ATIŞ, MERHUM OSMAN ATIŞ, MERHUME EMİNE UZUN VE HASAN ATIŞ IN KARDEŞLERİ

AZOT FABRİKASINDAN EMEKLİ
HÜSEYİN ATIŞ

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP EVLİYA ÇELEBİ ŞEKER CAMİSİNDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
--------------------------------------------------------

MERHUM KAZIM KARACA NIN EŞİ, METİN, KADİR, ÇETİN VE HAKAN KARACA İLE ARMAĞAN GÜLSEVEN, EMİNE YEŞİL, HATİCE DURMUŞ UN ANNELERİ

AYŞE KARACA

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP LALELİ CAMİSİNDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR ALLAH RAHMET EYLEYE.
----------------------------------------------------

MERHUM SELAHATTİN SAÇAN IN EŞİ, AHMET , MURAT SAÇAN İLE AYŞE DENİZ VE ÖZLEM ALBAYRAK IN ANNELERİ

AFYON İHSANİYE KARAAHMET KÖYÜNDEN
AZİME SAÇAN

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DÖRTYOL CAMİSİNDEN KALDIRILIP EVLİYAÇELEBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

--------------------------------------------------------

MUSTAFA ÇAKIR'IN EŞİ , TAHSİN ÇAKIR, FÜRUZAN GÜNDOĞDU VE İRFAN ÇAKIR'IN ANNELERİ

NAZİFE ÇAKIR

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİCE KÖYÜ CAMİSİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

--------------------------------------------------------

NURİYE ÖZTÜRK'ÜN EŞİ , RAMAZAN ÖZTÜRK VE TUĞBA BOZDAĞ'IN BABALARI, MERHUM HAMİT ÖZTÜRK'ÜN OĞULU

AFYONKARAHİSAR İHSANİYE OĞULBEYLİ KÖYÜNDEN

HÜSEYİN ÖZTÜRK

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YENİDOĞAN VALİDE BAYKAN CAMİSİNDEN KALDIRILIPAFYON İHSANİYE OĞULBEYLİ KÖYÜ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

--------------------------------------------------------