TAVŞANLI ÖRENKÖY DEN MAHMUT ÖZDEN İN EŞİ, MERHUM NURETTİN ÖZDEN VE TAVŞANLI SANAYİ ESNAFLARINDAN EKREM ÖZDEN İN ANNELERİ

SENİYE ÖZDEN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TAVŞANLI ÖRENKÖY CAMİİ'İNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
--------------------------------------------------------
ÇİNİCİ ESNAFLARINDAN MERHUM ŞÜKRÜ TARHAN IN EŞİ, HALİS TARHAN, HALİME ÖNİZ VE GÜLSEN TARHAN IN ANNELERİ, AHMET REFİK ÖNİZ İN KAYINVALİDESİ

HATİCE TARHAN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİ'İNDEN KALDIRILIP SULTANBAĞI MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR.
ALLAH RAHMET EYLEYE.
--------------------------------------------------------
ZEYNEP KAÇMAZ , MERYEM TINGIR, SEYDE AHMET AVGAN VE HALİL İBRAHİM AVGAN IN BABALARI
EMİN TINGIR VE HALİL İBRAHİM KAÇMAZ IN KAYIN PEDERLERİ

AHMET AVGAN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINTAŞ ERENKÖY CAMİİ'İNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
-----------------------------------------------------
MERHUM HASAN KUŞAKSIZOĞLU NUN EŞİ, FATMA BAŞTÜRK, HATİCE GÜNÇELİK, GÜLSÜM KUŞAKSIZ OĞLU, HAVVA KUŞAKSIZOĞLU, MURAT KUŞAKSIZOĞLU VE ALİ KUŞAKSIZOĞLU NUN ANNELERİ

KADRİYE KUŞAKSIZOĞLU

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YENİDOĞAN MAH. MERKEZ CAMİİ'İNDEN KALDIRILIP PARMAKÖREN MAHALLE MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
--------------------------------------------------------
KADRİYE SAĞLIK IN EŞİ, ÖMER SAĞLIK IN OĞLU
FATMA BACAK, MERHUM ALİ SAĞLIK, MERHUM HALİL SAĞLIK, MERHUM İBRAHİM SAĞLIK, MERHUME BEDRİYE ÖZİŞKUR VE EMİNE BAĞ IN KARDEŞLERİ

RAMAZAN SAĞLIK

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINTAŞ YENİ KARAAĞAÇ KÖYÜ CAMİİ'İNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------
AYSEL ÖZKARACA NIN EŞİ ŞEREF KONUPUM UN ABİSİ, AYSU VE OKTAY ÖZKARACA NIN BABALARI

KÜTAHYA BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANLARINDAN
HALİL İBRAHİM ÖZKARACA

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİ'İNDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------
MİNE TEKE NİN EŞİ, EMETİ, GÜLSÜM, AYŞE, KEZBAN VE MERHUM RECEP TEKE NİN KARDEŞLERİ TAHA, SEFA VE İREM TEKE NİN BABALARI

SLİ. EMEKLİ YUSUF TEKE

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YEDİLER CAMİİ'İNDEN KALDIRILIP EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR.
ALLAH RAHMET EYLEYE.