Merhum Mehmet ve Selime Tunçtan' ın oğulları. Nermin Koç ve Yağmur Tunçtan' ın babaları. Emetli Metin Koç' un kayınpederi. Filiz Tunçtan' ın eşi.

Güral Porselenden Emekli
METİN TUNÇTAN

Vefat etmiştir. Cenazesi ÖĞLE namazına müteakip YEŞİL CAMİİ' n den kaldırılıp AHİERBASAN mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet eyleye.
------------------------------------------------------------

Merhum Kezbanlar' ın Ahmet Beken' in kızı. SSK'dan emekli Dündar Aşan' ın eşi. Sanayi Esnafları' ndan Mehmet Eğret' in kayınvalidesi. Nigar Eğret ve Nihal Gezgin' in anneleri.

FERİHA AŞAN

Vefat etmiştir. Cenazesi ÖĞLE namazına müteakip ULU CAMİİ' n den kaldırılıp SULTANBAĞI mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet eyleye
------------------------------------------------------------

Saim, Sadettin ve Pakize Kolhan' ın babaları. Ahmet, Muammer, Eyüp ve Salih Kalkan' ın amcaları. Hilmi Doğanay' ın kayınpederi.

HÜSEYİN KOLHAN

Vefat etmiştir. Cenazesi ÖĞLE namazına müteakip ULU CAMİİ' n den kaldırılıp AHİERBASAN mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet eyleye.
------------------------------------------------------------

Merhum Salih Yördem' in eşi. Necla Yördem ve Ayşe Koç' un anneleri.

Merkez Köprüören Köyünden
AYŞE YÖRDEM

Vefat etmiştir. Cenazesi ÖĞLE namazına müteakip EVLİYA ÇELEBİ CAMİİ' n den kaldırılıp EVLİYA ÇELEBİ mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet eyleye.