Ayşe Ayvaz'ın eşi, Nurullah Ayvaz ve Havva Okçu'nun babaları

Ahmet AYVAZ

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Altındaş Erenköy mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

-----------------------------------------------------------

Mehmet Diler'in eşi, Mustafa ve Ahmet Diler'in anneleri

Ayşe DİLER

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Bölcek Camiinden kaldırılıp Bölcek Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

----------------------------------------------------

Ramazan ve Gülsüm Köse'nin babaları, Lütfiye Köse'nin eşi, Altıntaş Mustafa Kemal İ.O.Okulundan emekli, Altıntaş Saraycık Köyü'nden

Mustafa KÖSE

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Musalla Camiinden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

---------------------------------------------

Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Muhsin Aydın ve Martur'da çalışan Fatma Aydın'ın oğlu, Şeyma Aydın'ın kardeşi

Yavuz AYDIN

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Aslanapa İlçe mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

------------------------------------------------

Hacı Pesendiler'den Kalaycı Mestan Pöge'nin eşi, Kamil, Ahmet ve Süleyman Pöge'nin anneleri

Şerife PÖGE

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Takvacılar Camiinden kaldırılıp Sultanbağı mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

-----------------------------------------------------

Süreyya Yıldız, Hülya Kahraman, Sebiha Bostan, Vildan İşler, Aziz Demirdaş ve Erhan Demirdaş'ın babaları, Sülviye Demirdaş'ın eşi

Muammer DEMİRDAŞ

Vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına mütakip Merkez Mohatboğazı Köyü mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

---------------------------------------------

S.L.İ.'den emekli Şuayip Uslu, Meryem Harmankaya, Fatma Balıkçıgil ve Türkan Ok'un babaları, Kütahya esnaflarından İbrahim Balıkçıgil, S.L.İ.'den emekli Ömer Ok ve Azot'dan emekli Cengiz Harmankaya'nın kayınpederleri

Niyazi USLU


Vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına mütakip Zafertepe Camiinden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

---------------------------------------------------