SERVET VE ERSAN ANIKIN OĞULLARI, MEHMET VE ALPER ANIKIN KARDEŞLERİ SAMİ ANIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEKİP KARAGÖZ CAMİİNDEN KALDIRILIP SULTANBAĞI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
MERHUM BAHATTİN KOCAGÖZ, HANİFE ÇAKIR VE BEYYE AYDININ ANNELERİ ŞERİFE KOCAGÖZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTAKİP ALTINTAŞ İLÇESİ ÜÇHÖYÜK KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
KÜTAHYA PORSELEN FAB. EMEKLİ MUSTAFA KUKUÇ VE PASTA USTASI ERDOĞAN KUKUÇ İLE GÜLER ŞEN, NAZMİYE TURAN, NEBAHAT DÜLGER VE HATİCE TANIŞIN BABALARI. MERHUME FATMA KUKUÇUN EŞİ KIRGILLI MH. MEHMET KUKUÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTAKİP KIRGILLI MH. CAMİİNDEN KALDIRILIP MH. MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. SAAT: 12.00'DA GAYBİEFENDİ MH. ŞEKER İLKOKULU ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
AKDEMİRLER KİREMİT FAB. EMEKLİ MUHARREM ÖZDEVECİLERİN EŞİ, MARTURDA ÇALIŞAN BERKANT ÖZDEVECİLER, NAGİHAN KOCATÜRK VE NALAN IŞIKIN ANNELERİ, KÜTAHYA BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN İLYAS KOCATÜRK VE AYHAN IŞIKIN KAYINVALİDELERİ NERMİN ÖZDEVECİLER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINI MÜTAKİP MALTEPE CAMİİNDEN KALDIRILIP AHİERBASAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------