ŞEKER FAB. EMEKLİ İSMET BÜKÜLMEZİN EŞİ,NAZIM VE AYŞEGÜL BÜKÜLMEZİN ANNELERİ, MERHUM ZAİM VE MERHUME ZAHİDE ESENİN KIZLARI, ŞEKER FAB. EMEKLİ MİTHAT ESEN VE MERHUM NİHAT ESENİN ABLALARI NAHİDE BÜKÜLMEZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YILDIRIM BEYAZIT MH. HACI HALİT GÜZEN CAMİİNDEN KALDIRILIP MUSALLA MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
ATİYE HATAŞIN EŞİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN KAPORTACI ALAADDİN HATAŞIN, GÜRAL PORSELEN FAB. ÇALIŞAN MESUT, KÜTAHYA PORSELEN FAB. ÇALIŞAN KADİR HATAŞ İLE KUAFÖR MUSTAFA HATAŞ, ZENNURE KURT VE FADİME ÖZÇELİKİN BABALARI KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ KAMİL HATAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YUNUS EMRE CAMİİNDEN KALDIRILIP E.ÇELEBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
SÜLEYMAN VE HATİCE ERSOY İLE ŞENAY ALABAŞIN BABALARI, SATI ERSOYUN EŞİ. ASLANAPA İLÇESİ ASLIHANLAR KÖYÜNDEN MUAMMER ERSOY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP NİZAMİYE CAMİİNDEN KALDIRILIP E.ÇELEBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
ESNAF KEFARET KOOPERATİFLİĞİNDEN EMEKLİ MERHUM ERGUN UZUNLARIN EŞİ, AYNUR LEBLEBİCİ VE CEMAL UZUNLARIN ANNELERİ, AHMET LEBLEBİCİNİN KAYINVALİDESİ SAFİYE UZUNLAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDEN KALDIRILIP SULTANBAĞI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
ŞEKER FAB. EMEKLİ MERHUM HÜSEYİN YILMAZIN EŞİ, KAMİL, KERİM, KEMAL VE KENAN YILMAZ İLE SADİFE USLUNUN ANNELERİ, MERKEZ İHSANİYE KÖYÜNDEN FATMA YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP SİTELER CAMİİNDEN KALDIRILIP E.ÇELEBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
MERHUM ALİ YILDIZIN EŞİ, ZÜLKÜF VE TURGUT YILDIZ İLE SAHURE ÇOBAN, FATMA DEĞİRMEN VE MACİDE BAŞPINARIN ANNELERİ FATMA YILDIZ
VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AKŞEMSETTİN CAMİİNDEN KALDIRILIP E.ÇELEBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------