HÜSNİYE VE HAKAN DEMİR İLE SERPİL KARAKAYA VE ELİF ERKAN IN BABALARI MUZAFFER DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 17:30 DA ŞEHİR MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • İkindi
  • ŞEHİR MEZARLIĞI
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
MERHUM AYŞE KORKMAZ IN EŞİ MEHMET VE ÖMER KORKMAZ İLE FERİDE ÇALIK,GÜLSÜM GÜLER İN BABALARI AZOTTAN EMEKLİ HÜSEYİN KORKMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:30 DA AHİLER MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • AHİLER
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
NİYAZİ CEYLAN IN EŞİ YUSUF CEYLAN,AYSEL YİĞİT VE KEVSER SARIŞEN İN ANNELERİ AYŞE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:30 DA EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • EVLİYA ÇELEBİ
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
MERHUM FATMA ÇAYIR IN EŞİ MEHMET EMİN VE HAKAN ÇAYIR IN BABALARI DPÜ SEKRETERLİĞİNDEN HÜSEYİN ÇAYIR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 17:30 DA İNKÖY MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • İkindi
  • İNKÖY MEZARLIĞI
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.