MERHUM KAMİL VE HALİME CENGİZ'İN OĞULLARI,KAMİL,MERVE,HALİME VE ALİ CENGİZ'İN BABALARI,YASİN KOYAK'IN KAYINPEDERİ, AHMET CENGİZ ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT:13:30'DA ALTINTAŞ İLÇESİ KUYUCAK KÖYÜ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • ALTINTAŞ-KUYUCAK KÖYÜ
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
MERHUM SÜKEYMAN KOLDAMCA'NIN EŞİ, MEHMET KOLDAMCA VE MERHUME NURHAN ASİLKAN'IN ANNELERİ, NAZİRE KOLDAMCA ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT:13:30'DA HACIAZİZLER MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • HACIAZİZLER MEZARLIĞI
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
MERHUM HASAN TÜRKER VE NESRİN TÜRKER'İN OĞULLARI,ORHAN VE REYHAN TÜRKER'İN KARDEŞLERİ, BAYRAM TÜRKER ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT:16:30'DA ANDIZ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • İkindi
  • ANDIZ MEZARLIĞI
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.