1 Şubat 2024 Perşembe

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemiz tarafından ortaokul öğrencilerimiz için düzenlenen Ben ve Yıldızım Etkinliği’ne katıldı.

Etkinlikte geleceğimizin teminatı çocuklarımızla ve aileleriyle tek tek ilgilenen Başkanımız Işık, “Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz çok kıymetli çocuklarımızın anne, baba, anneanne, babaanne, abla, ağabeyleri ve sevgili çocuklarımız, bu yıl karne hediyesi olarak sizlere küçük birer hediye düşündük. Ayrıca bir değişiklik, bir mola olsun diye böyle bir program düzenledik. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüze ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Renkli bir tatil oluyor, program dahilinde ulaşabildiğimiz tüm çocuklarımızı burada misafir ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek verdiğimiz emeklerin boşa gitmemesini rabbimden diliyorum. Anneleri başta olmak üzere tüm ailelerimize ayrı ayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.

Etkinlikte kahvaltılarını eden çocuklarımız, müzik ve dans gösterilerinin ardından kendileri için özel hazırlanan Ben ve Yıldızım Anı Köşesinde hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Ressam Ahmet Yakupoğlu Konferans Salonu’na geçen miniklerimiz, Kütahya Belediyesi Kültür ve Sanat Akademisi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan tiyatro oyununu seyretti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 272