30 Kasım 2022 Çarşamba

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, üst yapı imalatlarının tüm hızıyla sürdüğü Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu.

Şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek için projelendirilen Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 33 günde 167 bin metrekarelik alanda altyapı çalışmalarını tamamlayan ekipler, üst yapı imalatlarında da önemli aşama kaydetti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizin ihtiyaç duyduğu sosyal ve kültürel alan olarak projelendirilen Yedigöller Rekreasyon Alanı’nın Kütahya’mıza değer katacağını ifade etti. Toplam 255 bin metrekarelik alanda çalışmaların sürdüğünü söyleyen Başkanımız, 2023 yılı içerisinde projeyi tamamlayıp şehrimize kazandırmak istediklerini belirtti.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 789