8 Aralık 2022 Perşembe

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında toplanan Kütahya Belediye Meclisi 4. Dönem 11. Olağan Toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kütahya Belediye Meclisi 4. Dönem 11. Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda; Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 2023 Yılı Gelir ve Vergi-Harç Tarifesi konusunun müzakere edilmesi, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 2023 Yılı Evsel Katı Atık Tarife Raporu konusunun müzakere edilmesi, Araştırma Geliştirme ve Tanıtım Komisyonuna havale edilen Parmakören ve Hilalkent Mahallelerde mahalle sınırlarının güncellenmesi talebi konusunun müzakere edilmesi, Atatürk Bulvarına cepheli parsellerde bulunan dükkanların ön bahçesinin kullanabilmesi için ön kapatma taleplerinin İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilmesi konusunun müzakeresi, Parmakören Mahallesi sınırlarında bulunan deprem riski yaratan aktif fay hatlarının belirlenerek, Afyon Kocatepe Üniversitesi Jeotermal ve Maden Kaynakları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ile Belediyemiz arasında protokol yapılması konusunun müzakere edilmesi konuları karara bağlandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 518