23 Haziran 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan Kanal Kütahya’da hafriyat, istinat duvarı ve fore kazık çakma işlemleri tüm hızıyla sürüyor.

Şehrimizde hemşehrilerimizin vakit geçirebileceği ve sosyal faaliyetlerde bulunabileceği alanları artırmak için çalışan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan Kanal Kütahya’daki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Piknik alanları, çocuk oyun alanları, skate park, kafe ve restoranlar, zorbing alanı, spor tesisleri, bungalov evler gibi farklı sosyal donatı alanlarının yer alacağı proje alanında hafriyat, istinat duvarı ve fore kazık çakma işlemlerinde önemli mesafe kaydedildi. Göl üzerinde yer alacak yürüyüş yolu için çakılması gereken bin 548 adet fore kazığın 500’ü çakıldı. Kalan fore kazıklar da önümüzdeki günlerde çakılarak işlem tamamlanacak.

Şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan Kanal Kütahya’nın ana etabının mümkün olan en kısa sürede tamamlanarak hemşehrilerimizin hizmetine sunulması hedefleniyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 467