19 Nisan 2024 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci, Belediye Kütahyaspor’umuzun antrenmanını ziyaret ederek yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcularla bir araya geldi.

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden ve hafta sonu sahasında Büyükçekmece Tepecikspor’u misafir edecek olan Belediye Kütahyaspor’umuz, hazırlıklarını sürdürüyor. 21 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Dumlupınar Stadyumu’nda oynanacak mücadeleye hazırlanan Belediye Kütahyaspor’umuzu, Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci yalnız bırakmadı. Antrenmanı ziyaret ederek Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Osman Altınkaya, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcularla bir araya gelen Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci, Altınkaya başkanlığındaki yönetime teşekkür ederek kalan maçlarda başarılar diledi. Futbolculara hitaben de bir konuşma yapan Başkanımız Kahveci, Kütahya Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi ve Kütahya’yı şampiyonluk yaşatarak sevindirmek istediklerini ifade etti.

Belediye Kütahyaspor’umuza kalıcı gelir getirecek projeler üzerinde de çalıştıklarını ifade eden Başkanımız Kahveci, taraftarlarımızın store ve lokal gibi beklentileri için de ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci, futbolculara tatlı ikram etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 332