20 Nisan 2024 Cumartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci, her hafta cuma günleri yapılacak olan ve hemşehrilerimizin talep ve beklentilerini bizzat kendisine iletebildiği Halk Günü Toplantılarının ilkini gerçekleştirdi.

Kütahya Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve belediye başkan yardımcıları ile tüm birim müdürlerinin hazır bulunduğu Halk Günü Toplantısında hemşehrilerimiz, Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci ile birebir görüşme fırsatı buldu. Toplantıda hemşehrilerimizden gelen talep ve beklentileri tek tek dinleyen Başkanımız Kahveci, ilgili başkan yardımcıları ve birim müdürlerine gereken talimatları vererek konuların takipçisi olacaklarını ifade etti.

Sosyal belediyeciliği tam manasıyla en kısa sürede hayata geçireceklerini belirten Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci, hemşehrilerimizle doğrudan iletişim kurmanın önemine vurgu yaparak sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretmek gayretinde olduklarını söyledi.

Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci’nin katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan Halk Günü Toplantısının ikincisi, 26 Nisan Cuma günü Kütahya Belediyesi Konferans Salonu’nda saat 08.30-12.30 arasında yapılacak. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 684