6 Mayıs 2024 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci, İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüze bağlı sosyal tesislerde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci, belediyemize ait tesis, bina ve yapıların daha etkin ve verimli kullanılabilmesi için sahada inceleme ve keşiflerde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Başkanımız Kahveci, İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüze bağlı Döner Restoran, Kır Kahvesi, Bengisu Sosyal Tesisleri, Orman Köşkleri, Çamlıca Restoran, Tabiat Parkı, Hisar Yürüyüş Yolu Seyir Terası, Emekliler Lokali, Ağaçköy Restoran ve Kentpark içinde yer alan Çocuk Eğlence Merkezi’nde bir dizi incelemelerde bulundu. Tesislerde hemşehrilerimizle de bir araya gelen ve talepleri dinleyen Başkanımız Kahveci, yaptığı keşiflerin ardından tesislerin daha verimli kullanılabilmesi adına gereken düzenlemelerin bir an evvel yerine getirilmesi için ilgili müdürlükleri görevlendirdi.

Yapılacak düzenleme ve iyileştirmelerle İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüze bağlı tesislerin hemşehrilerimiz için daha faydalı olacağını ifade eden Başkanımız Kahveci, gerekli çalışmaların vakit kaybedilmeden yapılacağını söyledi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 399