18 Mayıs 2024 Cumartesi

Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci her hafta Cuma günü saat 10.00 ile 12.00 arasında düzenlenen Halk Günü buluşmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Başkanımız Kahveci’nin programındaki ani değişiklik nedeniyle geçen hafta ertelenen buluşmalar, bu hafta vatandaşımızın yoğun ilgi ve katılımıyla yeniden gerçekleştirildi.

Halk Günü buluşmaları kapsamında vatandaşlarımız Başkanımız Kahveci, Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle doğrudan görüşme fırsatı buldu. Bu sayede hemşehrilerimizin talepleri ve şikayetlerinin hızlı bir şekilde ele alınmasına ve çözümler üretilmesine zemin hazırlandı.

Başkanımız Kahveci, gerçekleştirilen görüşmelerin şehrin gelişimine ve refahına önemli katkıları olduğunun altını çizerek vatandaşlarımıza hizmet etmenin en önemli görevleri olduğunu belirtti. Gelen taleplerin en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması için çalışmalara hız kazandıracağını ve talepleri yakından takip edeceğini vurgulayan Başkanımız Kahveci bu konuda büyük bir özveriyle çalıştıklarını ifade etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 137