19 Mayıs 2024 Pazar

Şehrimizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci ve il protokolünün katılımıyla kutlandı.

Türk milletinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesinin 105. yıl dönümünün kutlandığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Başkanımız Eyüp Kahveci’nin katılımıyla; Zafer Meydanı’nda saygı duruşu, İstiklal Marşı’mızın okunması ve çelenk sunumuyla başladı. Çelenk sunumunun ardından Dumlupınar Spor Salonu’nda devam eden programda Vali Musa Işın, etkinliğe katılan vatandaşlarımızın bayramlarını kutladı.

Şiirlerin okunması, halk oyunları, judo, karate ve jimnastik gösterilerinin ardından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler, Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci ve il protokolü tarafından ödüllendirildi.

Kutlama programı, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı Bandosu’nun mini konseriyle sona erdi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 341