3 Haziran 2024 Pazartesi

Kütahya Belediyemiz, Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci’nin seçim döneminde ulaşım alanındaki vaatleri arasında yer alan “Eğitimle gelişen hizmet! Uzman eller, kaliteli yollar” sloganıyla daha ucuz maliyetle daha kaliteli asfalt üretimi için harekete geçti.

Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan personellerimize, güncel teknolojiyi kullanarak en düşük maliyetle daha kaliteli asfalt üretimi, serim, sıkıştırma ve saha eğitimleri veriliyor. Eski üretim yöntemlerinin yüksek maliyetli olması nedeniyle, belediyemizin hem güncel teknolojiyi yakalamak hem de maliyetleri minimize etmek için uyguladığı eğitim programları sayesinde Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarımız, daha verimli ve ekonomik asfalt üretim süreçlerine adapte oluyor.

Eğitim programı sonrası yeni teknik ve teknolojiler ile yapılacak uygulamalarda, şehrimizin yol kalitesi artacak, belediye bütçesi daha etkin kullanılacak ve yollarımızın dayanım süresi iyileşecek. Eğitimleri bedelsiz olarak veren Türkiye'nin yol inşaatı alanında en büyük şirketlerinden SİMGEMAT'a teşekkür ediyoruz. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 160