7 Haziran 2024 Cuma

Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci başkanlığında toplanan Kütahya Belediye Meclisi 1. Dönem 3. Olağan Toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kütahya Belediye Meclisi 1. Dönem 3. Olağan Toplantısı, Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Mecliste; 4081 sayılı Çiftçi Mallarının Korunması Hakkında Kanun’un 4. maddesi gereğince, gizli oyla Çiftçi Mallarını Koruma Meclisine 5 asil, 5 yedek üye ile Çiftçi Malları Murakabe Heyetine 5 asil, 5 yedek üyenin seçilmesi konusunun müzakeresi, Başkanlık Makamının 13/04/2024 tarihli ve 420 sayılı Olur'u ile Özel Güvenlik Görevlisi ve Bekçi Personellerinin Özel Kalem Müdürlüğüne bağlanması sebebiyle 01/03/2023 tarihli ve 69 sayılı Belediye Meclisi Kararı ile kabul edilen Zabıta Müdürlüğü Görev, Yetki, Sorumluluk ve Çalışma Yönetmeliğinin iptal edilerek, yeniden düzenlenen Yönetmelik Taslağı konusunun müzakeresi, Belediyemiz müdürlükler arası bütçe aktarımı yapılması konusunun müzakeresi gibi konular ile imar düzenlemelerini içeren maddeler görüşüldü.

Toplantı sırasında Başkanımız Kahveci'nin, çeşitli turnuvalarda dereceye giren Kütahya Belediye Spor Kulübü sporcularımıza teşekkür belgesi takdim etmesi toplantıya ayrı bir değer kattı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 285