8 Haziran 2024 Cumartesi

Belediye Başkanımız Eyüp Kahveci’nin katılımıyla gerçekleşen Belediye Kütahyaspor Futbol Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda, Belediye Kütahyaspor’umuzun başkanlık koltuğuna oturan isim Osman Altınkaya oldu.

Belediye Kütahyaspor Futbol Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı; Başkanımız Kahveci, meclis üyeleri, delege üyeleri ve taraftarlarımızın katılımıyla Kütahya Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda önceki dönem yönetim kurulu, gelir-gider tablosu ve denetleme kurulu raporu delegeler tarafından ibra edildi. İbraların ardından tek listeyle seçime giren Osman Altınkaya, delegelerin oy birliğiyle Belediye Kütahyaspor’umuzun yeni başkanı seçildi.

Belediye Kütahyaspor Başkanı Osman Altınkaya, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının hayırlı olmasını temenni ederek başladığı konuşmasında, “Belediye Kütahyaspor Başkanlığı görevine seçilmiş olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim. Hep birlikte, el ele vererek kulübümüzü hak ettiği yerlere taşımak için büyük bir azim ve kararlılıkla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Başkanımız Kahveci’den 30 Milyon TL Nakdi Destek Müjdesi

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda, Kütahya Belediyesi olarak geçmişte olduğu gibi bugün de destek verilmeye devam edileceğinin altını çizen Başkanımız Kahveci, “Belediye Kütahyaspor seçim döneminde özellikle üzerinde durduğumuz konuların başında gelmekteydi. O dönemde açıkladığımız bütün sözlerin arkasında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bu noktada Ar-Ge biriminden, taraftar lokaline, Ilıca ve Yoncalı tesislerinden altyapı tesislerine, Kütahyaspor Store'dan Zafer Kupası’na bütün sözlerimizi zamanla hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Güçlü bir Belediye Kütahyaspor için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Başkanımız Kahveci, önümüzdeki sezon için takımımıza, Kütahya Belediyesi olarak 30 milyon TL nakdi destek verileceğinin de müjdesini verdi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 236