10 Haziran 2024 Pazartesi

Kütahya Belediyemiz tarafından Bengisu Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen Muhtarlarla İstişare Toplantısı’nda, Başkanımız Eyüp Kahveci ve Başkan Yardımcılarımız, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Başkanımız Kahveci yaptığı konuşmada, birlikte çalışmanın önemine dikkat çekti ve Kütahya için yapılacak projelerde birlik ve beraberliğin hayati rol oynadığını vurguladı. Kütahya Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Arı’nın da aktif rol aldığı programda, planlanan projeler hakkında bilgilendirmeler yapılırken, muhtarlar da söz alarak mahallelerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini dile getirdi.Özellikle köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında üretime dayalı projeler ve kadınların ekonomiye katkılarının nasıl artırılabileceği konuları üzerinde duruldu.

Bu çalışmaların kısa sürede hayata geçirileceği belirtildi ve toplantıda kısa, orta ve uzun vadede gerçekleştirilmesi planlanan projeler de detaylı bir şekilde ele alındı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 345