13 Haziran 2024 Perşembe

Kütahya Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı, Başkanımız Eyüp Kahveci’nin katılımıyla belediyemizin konferans salonunda yapıldı. Olağan Genel Kurul’da gerçekleştirilen başkanlık seçiminde Bülent Cebeci, Kent Konseyi Başkanı olarak seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda konuşan Başkanımız Kahveci, kent konseylerinin katılımcı yönetimi teşvik etmek, kent haklarını korumak ve paydaşları bir araya getirmek gibi önemli görevleri olduğuna dikkat çekti. Başkanımız Kahveci, "Kentimizdeki politika ve hizmetlerin planlanmasında, karar alma ve uygulama süreçlerinde sizler bizim en önemli ortağımız olacak ve vatandaşla aramızda etkin bir iletişim ağı oluşturmada önemli bir rol üstleneceksiniz. Kütahya Kent Konseyi’nin, ülkemizdeki diğer kent konseylerine örnek olacağından eminim" dedi.

"Her Türlü Desteği Vermeye Hazırız"

Kent Konseyi Meclisleri ve çalışma gruplarının da oluşturulduğu Genel Kurul'da, Başkanımız Kahveci, Kent Konseyi’nin temel görevlerini yerine getirmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceğini belirterek, “Genel Kurul’un şehrimize hayırlar getirmesini diliyor, başkan ve kurul üyelerini tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Toplantı, Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Bülent Cebeci’nin teşekkür konuşması ile sona erdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 179