15 Haziran 2024 Cumartesi

Ilıca Mevkii’de halkımızın ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamak amacıyla hayata geçirilen Halk Market’in açılışı, Başkanımız Eyüp Kahveci tarafından gerçekleştirildi.

Muhtarlarımız, basın mensupları ve çok sayıda hemşehrimizin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde konuşma yapan Başkanımız Kahveci, açılışın şehrimize ve halkımıza hayırlı olması temennisinde bulunarak projede emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Başkanımız Kahveci, bu projeyle daha güçlü bir dayanışma ağının temellerinin atıldığının altını çizerek, “Halk Market projemizle, Ilıca Mevkii’nde, her şeyin en iyisini hak eden değerli hemşehrilerimizin temel ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamayı amaçlıyoruz. Halk Market’imiz, sadece bir alışveriş yeri olmanın ötesine geçerek sosyal dayanışmamızı da güçlendiren bir merkez olacaktır” dedi.

“Tüm Hemşehrilerimiz için Erişilebilir Olmasını İstiyoruz”

Bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını temenni ettiğini vurgulayan Başkanımız Kahveci, “Halk Market’imizin tüm hemşehrilerimiz için erişilebilir olmasını sağlamak amacıyla ilerleyen dönemlerde şehrimizin farklı noktalarında şubeler açmayı hedefliyor ve bu bağlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından, dua okunması ve kurdele kesimi ile Halk Market’imizin açılışı yapıldı ve Başkanımız Kahveci’nin alışverişiyle, Halk Market’imiz ilk siftahını yaptı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 700