30 Haziran 2024 Pazar

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Tıp Fakültesi 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet töreni Dumlupınar Üniversitesi kapalı spor salonunda gerçekleştirildi. Törene katılan Başkanımız Eyüp Kahveci, mezun olan öğrencilere yeni hayatlarında başarılar diledi.

Her yıl çok sayıda mezun vererek eğitim kalitesini artıran Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bu eğitim öğretim yılında da geleceğin hekimlerini yetiştirmenin gururunu yaşadı. Mezuniyet törenine il protokolü, bazı daire müdürleri, akademisyenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Tekin’in konuşması ile devam etti. Başkanımız Kahveci, mezun öğrencilere yaşamlarında başarılar dileyerek, Kütahya’da kaldıkları süre içinde sağladıkları katkı için teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ardından meslek andının okunması, mezuniyet kütüğüne isimliklerin çakılması, bayrak-flama tesliminin yapılması, başarı ödüllerinin verilmesi ile devam eden mezuniyet programı, kep atma ile sona erdi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 115