3 Temmuz 2024 Çarşamba

Başkanımız Eyüp Kahveci, Kütüphane ve Kültür Merkezi, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı ile Bayraktepe proje alanlarında incelemelerde bulundu.

Başkan yardımcılarımız ve ilgili birim müdürlerimizle birlikte gerçekleştirilen incelemelerde, Başkanımız Kahveci yüklenici firma ve kontrol teşkilatı ile görüşerek şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak projelerin son durumu hakkında bilgi aldı.

Bayraktepe projesinin sadece şehrimiz için değil ülkemiz için de tarihi ve kültürel değerlerimizi yansıtacak önemli bir simge olacağını belirten Başkanımız Kahveci, Kütüphane ve Kültür Merkezi projesinin de şehrimizin sosyal ve kültürel hayatına katkı sunacağını ifade etti. 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’nda esnaflarla bir araya gelen Başkanımız Kahveci, sorunları dinleyerek çözüm önerileri sundu ve ticaretin geliştirilmesi için atılacak adımlardan bahsetti.

Projelerin etkin bir şekilde hayata geçirilmesi için gerekli adımların atılacağını vurgulayan Başkanımız Kahveci, projelerin gidişatını yerinde görmek amacıyla saha ziyaretlerine devam edeceğini belirtti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 288